2. Schwerpunktprogramm
Kunst, Fr 11:30-13:00 (16×), Mo 15:00-16:30 (12×)
Rachinger, Mi 13:15-14:45 (16×), Di 15:00-16:30 (14×), Do 15:00-16:30 (2×), Do 01.06. 11:30-13:00
Pötscher, Mo 08:00-08:45 (12×), Di 15:00-16:30 (14×)
Gehrig, Mo 08:00-09:30 (11×), Mi 08:00-09:30 (11×)
Hautsch, Di 16:45-18:15 (14×), Di 18:30-20:00 (14×), Fr 12.05. 15:00-16:30
Klein, Do 15:00-16:30 (13×), Fr 28.04. 09:45-11:15
Müller, Di 09:45-11:15 (14×), Di 11:30-13:00 (14×)
Zhuk, Di 15:00-18:15 (8×)
Kruschwitz, Fr 03.03. 09:00-10:00, Mo 12.06. 09:45-18:15, Di 13.06. 09:45-18:15, Mi 14.06. 08:00-13:00
Gehrig, Mi 11:30-13:00 (16×)
Iannino, Mi 15:00-18:15 (14×), Fr 19.05. 13:15-16:30, Mo 22.05. 11:30-14:45
Gehrig, Mo 15:00-16:30 (12×)
Unger, Di 11:30-14:45 (2×), Mi 11:30-14:45 (2×), Do 11:30-14:45 (2×), Di 13.06. 18:30-21:30, Di 20.06. 13:15-14:45
Loranth, Mi 15.03. 13:15-14:15, Mi 09:45-13:00 (3×), Do 09:45-13:00 (3×), Di 20.06. 09:45-13:00
Gehrig, Mo 08:00-09:30 (11×), Mi 08:00-09:30 (11×)
Zechner
Agneter, Do 18.05. 09:45-20:00, Fr 19.05. 08:00-20:00, Sa 20.05. 08:00-13:00
Reschenhofer, Di 08:00-11:15 (14×)
Gehrig, Mo 08:00-09:30 (11×), Mi 08:00-09:30 (11×)
Halkias, Do 09:45-11:15 (10×), Do 01.06. 09:45-13:10, Do 01.06. 13:05-18:15, Fr 16.06. 09:45-11:15
Wagner, Mi 09:45-11:15 (15×), Mi 08:00-09:30 (2×)
Diamantopoulos, Mo 09:45-11:15 (8×), Mo 29.05. 08:00-14:45, Mo 12.06. 11:30-13:00
Sichtmann, Mi 13:15-14:45 (5×), Mi 08.03. 15:00-16:30, Mo 03.04. 15:00-18:15, Di 23.05. 08:00-11:15, Di 23.05. 13:15-16:30, Mi 24.05. 08:00-16:30
de Macedo Florio, Mi 11:30-13:00 (16×)
Braune, Mo 13:15-14:45 (12×), Mo 15:00-16:30 (12×)
Kandler, Mi 01.03. 14:45-15:45, Di 15:00-17:30 (6×), Di 15:00-18:15 (2×), Mi 03.05. 17:00-18:30, Mo 29.05. 11:30-14:45, Mo 26.06. 15:00-17:00, Do 29.06. 15:00-16:00
Altenburger
Pfeiffer
Hutzinger, Sa 08:00-18:15 (2×), Sa 20.05. 09:45-13:00, Mi 24.05. 16:45-20:00
Zhang, Do 11:30-13:00 (8×), Di 13:15-14:45 (7×)
Zhuk, Di 15:00-18:15 (8×)
Kruschwitz, Fr 03.03. 09:00-10:00, Mo 12.06. 09:45-18:15, Di 13.06. 09:45-18:15, Mi 14.06. 08:00-13:00
Iannino, Mi 15:00-18:15 (14×), Fr 19.05. 13:15-16:30, Mo 22.05. 11:30-14:45
Gehrig, Mo 15:00-16:30 (12×)
Unger, Di 11:30-14:45 (2×), Mi 11:30-14:45 (2×), Do 11:30-14:45 (2×), Di 13.06. 18:30-21:30, Di 20.06. 13:15-14:45
Loranth, Mi 15.03. 13:15-14:15, Mi 09:45-13:00 (3×), Do 09:45-13:00 (3×), Di 20.06. 09:45-13:00
Zechner
Agneter, Do 18.05. 09:45-20:00, Fr 19.05. 08:00-20:00, Sa 20.05. 08:00-13:00
Uchida, Di 13:15-14:45 (14×)
Gutjahr, Do 13:15-14:45 (14×)
Letzte Änderung: Di 12.06.2018 13:33