5.02. Bachelor Informatik - Medieninformatik
Grossmann, Fr 01.03. 09:00-20:00
Gr. 1 Kabicher-Fuchs, Mo 04.03. 08:00-09:30, Mi 08:00-09:30 (7×) Gr. 2 Kabicher-Fuchs, Mo 04.03. 08:00-09:30, Mi 08:00-09:30 (7×) Gr. 3 Wloka, Mo 04.03. 08:00-09:30, Di 10:30-11:15 (14×) Gr. 4 Wozniak, Mo 04.03. 08:00-09:30, Mo 16:45-18:15 (7×) Gr. 5 Wozniak, Mo 16:45-18:15 (6×)
Klas, Di 15:00-16:30 (12×)
Gr. 1 Polaschek, Fr 09:45-10:30 (15×), Di 11:30-14:45 (14×) Gr. 2 Wanek, Fr 09:45-10:30 (15×), Di 11:30-14:45 (14×) Gr. 3 Wanek, Fr 09:45-10:30 (15×), Di 18:30-21:30 (14×) Gr. 4 Dunkl, Fr 09:45-10:30 (15×), Di 15:00-18:15 (14×) Gr. 5 Kabicher-Fuchs, Fr 09:45-10:30 (15×), Di 08:00-11:15 (14×) Gr. 6 Leitner, Fr 09:45-10:30 (15×), Di 15:00-18:15 (14×) Gr. 7 Jorns, Fr 09:45-10:30 (15×), Di 18:30-21:30 (14×) Gr. 8 Schüttengruber, Fr 09:45-10:30 (15×), Di 18:30-21:30 (14×) Gr. 99 Wanek, Mi 27.02. 17:00-21:00
Wanek, Fr 10:30-11:15 (15×)
Janecek, Do 07.03. 16:00-20:00, Do 15:00-20:00 (11×), Do 06.06. 15:00-21:00
Gr. 1 Janecek, Do 07.03. 15:00-16:00, Fr 11:30-12:15 (14×), Fr 24.05. 12:30-14:45 Gr. 2 Janecek, Do 07.03. 15:00-16:00, Fr 12:30-13:15 (14×) Gr. 3 Janecek, Do 07.03. 15:00-16:00, Fr 13:30-14:15 (14×) Gr. 4 Janecek, Do 07.03. 15:00-16:00, Fr 15:30-16:15 (14×) Gr. 5 Hotop, Do 07.03. 15:00-16:00, Fr 16:30-17:15 (14×) Gr. 6 Ilger, Do 07.03. 15:00-16:00, Fr 17:30-18:15 (14×) Gr. 7 Buchinger, Fr 18:30-19:15 (15×)
Schikuta, Di 05.03. 10:00-11:15, Di 09:00-11:15 (12×)
Gr. 1 Polaschek, Di 05.03. 09:00-10:00, Di 16:45-18:15 (4×), Di 23.04. 16:45-18:45 Gr. 2 Polaschek, Di 05.03. 09:00-10:00, Di 16:45-18:15 (4×), Di 23.04. 16:45-18:45 Gr. 3 Polaschek, Di 05.03. 09:00-10:00, Di 16:45-18:15 (4×), Di 23.04. 16:45-18:45 Gr. 4 Polaschek, Di 05.03. 09:00-10:00, Di 16:45-18:15 (4×), Di 23.04. 16:45-18:45 Gr. 5 Wanek, Di 05.03. 09:00-10:00, Di 16:45-18:15 (4×), Di 23.04. 16:45-18:45 Gr. 6 Wanek, Di 05.03. 09:00-10:00, Di 16:45-18:15 (4×), Di 23.04. 16:45-18:45 Gr. 7 Wanek, Di 05.03. 09:00-10:00, Di 16:45-18:15 (4×), Di 23.04. 16:45-18:45 Gr. 8 Wanek, Di 05.03. 09:00-10:00, Di 16:45-18:15 (4×), Di 23.04. 16:45-18:45
Gojmerac, Mi 06.03. 10:00-11:15, Mi 08:45-11:15 (11×), Di 11.06. 16:45-19:15
Gr. 1 Metzger, Mi 06.03. 09:00-10:00, Di 15:00-16:30 (4×) Gr. 2 Stezenbach, Mi 06.03. 09:00-10:00, Do 08:00-09:30 (3×), Di 28.05. 08:00-09:00 Gr. 3 Rafetseder, Mi 06.03. 09:00-10:00, Di 15:00-16:30 (4×) Gr. 4 Rafetseder, Mi 06.03. 09:00-10:00, Do 08:00-09:30 (4×) Gr. 5 Rafetseder, Mi 06.03. 09:00-10:00, Fr 08:00-09:30 (4×) Gr. 6 Rafetseder, Mi 06.03. 09:00-10:00, Fr 09:45-11:15 (4×) Gr. 7 Weisgrab, Mi 06.03. 09:00-10:00, Do 18:30-20:00 (4×)
Brezany, Fr 15:00-16:30 (15×), Fr 10.05. 09:45-11:15
Gr. 1 Elsayed, Mi 13:15-14:45 (14×) Gr. 2 Brezany, Mi 11:30-13:00 (14×) Gr. 3 Dvorak, Mi 08:00-09:30 (14×) Gr. 4 Dvorak, Mi 11:30-13:00 (13×) Gr. 5 Brezany, Mi 09:45-11:15 (14×) Gr. 6 Elsayed, Mi 15:00-16:30 (14×) Gr. 7 Mehofer, Mi 16:45-18:15 (13×) Gr. 8 Brezany, Mi 18:30-20:00 (13×)
Zdun, Mo 16:45-18:15 (12×)
Gr. 1 Zdun, Mo 09:45-11:15 (13×) Gr. 2 Zdun, Do 13:15-14:45 (13×) Gr. 3 Zdun, Fr 13:15-14:45 (16×) Gr. 4 Zdun, Fr 15:00-16:30 (16×)
Fröschl, Mo 16:45-20:00 (13×)
Gr. 1 Zaharieva, Mo 09:45-11:15 (13×), Di 05.03. 11:30-13:00 Gr. 2 Chiu, Di 05.03. 11:30-13:00, Mo 11:30-13:00 (12×) Gr. 3 Sageder, Di 05.03. 11:30-13:00, Do 15:00-16:30 (13×) Gr. 4 Bork, Di 05.03. 11:30-13:00, Do 11:30-13:00 (13×) Gr. 5 Momeni-Ortner, Di 05.03. 11:30-13:00, Do 16:45-18:15 (13×) Gr. 6 Zaharieva, Mo 16:45-18:15 (13×)
Klas, Di 13:15-14:45 (14×)
Gr. 1 Möller, Mi 09:45-13:00 (14×) Gr. 2 Möller, Mo 13:15-16:30 (13×), Fr 15.03. 16:45-19:45 Gr. 3 Möller, Fr 16:45-19:45 (15×)
Cenker, Mo 15:00-16:30 (12×)
Gr. 1 Wahl, Mo 04.03. 09:45-10:45, Mo 08:00-09:30 (12×) Gr. 2 Wahl, Mo 04.03. 09:45-10:45, Mo 09:45-11:15 (12×) Gr. 3 Wahl, Mo 04.03. 09:45-10:45, Sa 09:00-14:00 (14×) Gr. 4 Slavova, Mo 09:45-11:15 (13×) Gr. 5 Klausner, Sa 09:00-14:00 (15×)
Gr. 1 Winiwarter, Fr 13:15-14:45 (15×) Gr. 2 Winiwarter, Do 11:30-13:00 (13×) Gr. 3 Winiwarter, Do 13:15-14:45 (13×) Gr. 4 Winiwarter, Fr 11:30-13:00 (15×) Gr. 5 Thorstensen, Fr 16:45-18:15 (15×) Gr. 6 Thorstensen, Fr 18:30-20:00 (14×)
Cenker, Mo 13:15-14:45 (12×)
Cenker, Do 09:45-11:15 (12×)
Gr. 1 Winiwarter, Di 11:30-13:00 (14×) Gr. 2 Wloka, Di 05.03. 13:15-13:45, Di 13:15-16:30 (6×) Gr. 3 Wloka, Di 05.03. 13:45-14:15, Mo 18:30-21:30 (7×) Gr. 4 Slavova, Di 18:30-20:00 (14×) Gr. 5 Slavova, Mi 09:45-11:15 (14×)
Quirchmayr, Do 16:45-18:15 (13×)
Klas, Mo 11:30-13:00 (13×)
Gr. 1 Kalchgruber, Fr 08:00-09:30 (15×) Gr. 2 Sageder, Fr 08.03. 08:00-09:30, Fr 09:45-11:15 (14×)
Gr. 1 Haas, Mo 18:30-20:00 (12×) Gr. 2 Aberl, Di 18:00-21:00 (7×) Gr. 3 Aberl, Di 18:00-21:00 (6×) Gr. 4 Auer, Fr 15.03. 18:00-19:30, Sa 10:00-16:00 (4×) Gr. 5 Auer, Fr 15.03. 20:00-21:30, So 10:00-16:00 (4×) Gr. 6 Ernstorfer, Mo 08:00-09:30 (12×) Gr. 7 Palienko-Friesinger, Fr 08:00-09:30 (14×) Gr. 8 Hellmann, Di 16:00-17:30 (13×) Gr. 9 Heshmatpour, Mi 08:00-09:30 (13×) Gr. 10 Heshmatpour, Mi 11:00-12:30 (13×) Gr. 11 Klemm, Mo 20:00-21:30 (12×) Gr. 12 Lux, Mi 17:00-20:00 (7×) Gr. 13 Mareiler, Mi 08:00-09:30 (13×) Gr. 14 Mayer, Fr 14:00-15:30 (14×) Gr. 15 Morarescu, Fr 22.03. 18:00-19:30, Sa 10:00-16:00 (4×) Gr. 16 Morarescu, Fr 22.03. 20:00-21:30, So 10:00-16:00 (4×) Gr. 17 Markovic, Mo 13:00-16:00 (6×) Gr. 18 Markovic, Mo 13:00-16:00 (6×) Gr. 19 Nuhn, Mi 20:00-21:30 (13×) Gr. 20 Nuhn, Fr 16:00-17:30 (14×) Gr. 21 Pusswald, Fr 08.03. 18:00-19:30, Sa 10:00-16:00 (4×) Gr. 22 Pusswald, Fr 08.03. 20:00-21:30, So 10:00-16:00 (4×) Gr. 23 Klotz, Mo 09:00-10:30 (12×) Gr. 24 Lux, Mi 17:00-20:00 (6×) Gr. 25 Sagmeister, Do 09:00-12:00 (6×) Gr. 26 Sagmeister, Do 09:00-12:00 (6×) Gr. 27 Schicketmüller, Fr 08:00-09:30 (14×) Gr. 28 Schicketmüller, Fr 10:00-11:30 (14×) Gr. 29 Schmied, Do 08:00-09:30 (12×) Gr. 30 Schorsch, Di 12:00-13:30 (13×) Gr. 31 Schretter, Di 08:00-09:30 (13×) Gr. 32 Schrittesser, Mi 12:00-15:00 (7×) Gr. 33 Schrittesser, Mi 12:00-15:00 (6×) Gr. 34 Stadlmayr, Fr 16:00-20:30 (5×) Gr. 35 Surowiec, Fr 16:00-21:30 (4×) Gr. 36 Surowiec, Fr 16:00-21:30 (4×) Gr. 37 Swietek, Mo 14:00-17:00 (6×) Gr. 38 Swietek, Mo 14:00-17:00 (6×)
Gr. 1 Burgstaller, Fr 11:00-14:00 (7×) Gr. 2 Huber, Mi 14:00-17:00 (7×) Gr. 3 Antonov, Do 16:00-17:30 (12×)
Vitouch, Di 18:30-20:00 (12×)
Gr. 1 Adametz, Di 11:30-14:30 (7×) Gr. 2 Antonov, Do 14:00-15:30 (12×) Gr. 3 Fahrnberger, Mi 17:30-20:30 (7×) Gr. 4 Lauth, Mi 17:30-20:30 (5×) Gr. 5 Lojka, Mo 15:00-16:30 (12×)
Grimm, Di 11:30-13:00 (12×)
Hlavacs, Di 16:45-18:45 (14×)
Gr. 1 Köhler, Mi 18:30-20:00 (14×) Gr. 2 Köhler, Mi 16:45-18:15 (14×), Mi 18:30-20:00 (3×)
Motschnig, Fr 01.03. 11:30-20:00, Di 16:45-19:00 (12×), Di 15:00-19:00 (2×)