5.02. Bachelor Computer Science - Media Informatics
Grossmann, Th 06.10. 09:00-18:00, Fr 07.10. 09:00-13:00
Klas, Mo 14:00-16:00 (14×)
Gr. 1 Kabicher-Fuchs, Fr 07.10. 17:00-19:00, We 15:45-17:15 (6×) Gr. 2 Kabicher-Fuchs, Fr 07.10. 17:00-19:00, We 15:45-17:15 (6×) Gr. 3 Wloka, Fr 07.10. 17:00-19:00, Mo 09:00-09:45 (14×) Gr. 4 Wloka, Fr 07.10. 17:00-19:00, Mo 09:45-10:30 (14×) Gr. 5 Leitner, Fr 07.10. 17:00-19:00, Tu 13:30-15:15 (6×) Gr. 6 Leitner, Fr 07.10. 17:00-19:00, Tu 13:30-15:15 (6×) Gr. 7 Standl, Fr 07.10. 17:00-19:00, Th 18:30-20:00 (6×)
Gr. 1 Polaschek, Fr 07.10. 15:00-15:45, Tu 09:30-12:30 (13×), Fr 11:30-12:15 (13×)
Wanek, Fr 07.10. 15:45-16:30, Fr 12:15-13:00 (13×)
Treutner, We 13:30-15:45 (7×), Fr 08:00-09:30 (8×), We 08:00-10:00 (4×)
Gr. 1 Hess, We 12.10. 13:30-15:45, Mo 09:00-09:45 (11×) Gr. 2 Hess, We 12.10. 13:30-15:45, Mo 10:00-10:45 (11×) Gr. 3 Hess, We 12.10. 13:30-15:45, Mo 13:00-13:45 (11×) Gr. 4 Ilger, We 12.10. 13:30-15:45, Mo 14:00-14:45 (11×) Gr. 5 Ilger, We 12.10. 13:30-15:45, Mo 17:00-17:45 (11×) Gr. 6 Treutner, We 12.10. 13:30-15:45, Mo 17:50-18:35 (11×) Gr. 7 Janecek, We 12.10. 13:30-15:45, Mo 15:00-15:45 (11×) Gr. 8 Janecek, We 12.10. 13:30-15:45, Mo 11:00-11:45 (11×)
Schikuta, Tu 14:00-16:00 (14×)
Gr. 1 Schikuta, Tu 04.10. 14:00-16:00, We 11:00-12:30 (12×) Gr. 2 Schikuta, Tu 04.10. 14:00-16:00, We 12:30-14:00 (12×) Gr. 3 Schüttengruber, Tu 04.10. 14:00-16:00, We 08:00-09:30 (12×) Gr. 4 Beran, Tu 04.10. 14:00-16:00, Th 19:30-21:00 (13×) Gr. 5 Schüttengruber, Tu 04.10. 14:00-16:00, We 09:30-11:00 (12×) Gr. 6 Sonneck, Tu 04.10. 14:00-16:00, Fr 13:30-15:00 (14×)
Benkner, Tu 12:30-14:00 (14×), Fr 11:30-13:00 (2×), Fr 25.11. 12:00-13:30
Gr. 2 Köhler, Tu 09:30-11:00 (14×) Gr. 3 Brezany, Tu 11:00-12:30 (14×) Gr. 4 Brezany, Tu 17:30-19:00 (14×) Gr. 5 Pllana, We 13:30-15:00 (12×)
Gr. 1 Betz, We 17:30-19:00 (11×) Gr. 2 Schauer, Sa 09:00-13:00 (5×) Gr. 3 Betz, We 19:30-21:00 (11×) Gr. 4 Fröschl, Th 12:00-13:30 (12×)
Gr. 1 Motschnig, Mo 16:00-19:30 (7×) Gr. 2 Motschnig, Mo 16:00-19:30 (7×) Gr. 3 Spiegl, Fr 16:30-20:00 (6×) Gr. 4 Spiegl, Fr 16:30-20:00 (7×)
Cenker, Mo 10:45-12:30 (14×)
Gr. 1 Winiwarter, Tu 12:30-14:00 (13×) Gr. 2 Winiwarter, Fr 13:30-15:00 (13×) Gr. 3 Winiwarter, Tu 11:00-12:30 (13×) Gr. 4 Cenker, Mo 14:30-16:00 (14×) Gr. 5 Cenker, Mo 13:00-14:30 (14×) Gr. 6 Winiwarter, Fr 15:00-16:30 (13×)
Uchida, We 14:00-15:30 (13×)
Gr. 1 Uchida, We 05.10. 14:00-15:30, We 15:30-17:00 (12×) Gr. 2 Uchida, We 05.10. 14:00-15:30, We 17:00-18:30 (12×) Gr. 3 Klausner, We 05.10. 14:00-15:30, We 18:30-20:00 (12×) Gr. 4 Klausner, Tu 18:00-19:30 (14×), We 05.10. 14:00-15:30
Gr. 1 Gansterer, Tu 11.10. 17:30-20:00, Mo 08:00-10:30 (13×) Gr. 2 Mehofer, Tu 17:30-20:00 (13×) Gr. 3 Quirchmayr, Tu 11.10. 17:30-20:00, Fr 11:00-12:30 (13×) Gr. 4 Brezany, Tu 11.10. 17:30-20:00, Mo 18:00-19:30 (13×)
Gr. 1 Quirchmayr, Tu 13:00-14:30 (13×) Gr. 2 Quirchmayr, Th 18:30-20:00 (12×)
Tutschku, Th 16:00-18:00 (12×)
Gr. 1 Burkart, Mo 18:30-20:00 (14×) Gr. 5 Baier, Fr 21.10. 20:00-21:30, Sa 08:00-18:00 (2×) Gr. 6 Baier, Fr 11.11. 20:00-21:30, Sa 08:00-18:00 (2×) Gr. 7 Baumgartlinger, Mo 15:00-16:30 (13×) Gr. 10 Delcheva, Mo 08:00-09:30 (13×) Gr. 12 Doppelreiter, Th 14:30-16:00 (11×) Gr. 13 Esterházy, Fr 08:00-09:30 (12×) Gr. 14 Esterházy, Fr 10:00-11:30 (12×) Gr. 17 Gugumuck, Fr 09:30-12:30 (7×) Gr. 18 Gugumuck, Fr 09:30-12:30 (5×) Gr. 19 Hansal, We 08:30-10:00 (10×) Gr. 24 Karsay, Tu 08:00-09:30 (12×) Gr. 25 Karsay, Tu 10:00-11:30 (11×) Gr. 26 Palzer-Khomenko, Th 11:00-12:30 (11×) Gr. 27 Klemm, Mo 20:00-21:30 (13×) Gr. 30 Mareiler, Mo 08:00-09:30 (13×) Gr. 31 Mareiler, Mo 10:00-11:30 (13×) Gr. 32 Marischen, Th 08:00-11:00 (7×) Gr. 33 Marischen, Th 08:00-11:00 (4×) Gr. 37 Nuhn, We 16:30-18:00 (10×) Gr. 38 Ovesiek, Th 15:30-17:00 (11×) Gr. 39 Penn, Tu 18:30-21:30 (6×) Gr. 40 Penn, Tu 18:30-21:30 (6×) Gr. 41 Polach, Fr 16:30-18:00 (12×) Gr. 42 Polach, Fr 18:00-19:30 (12×) Gr. 43 Putz, We 12:30-14:00 (10×) Gr. 44 Putz, Tu 15:30-17:00 (12×) Gr. 47 Sagmeister, Mo 09:00-10:30 (13×) Gr. 48 Sagmeister, Mo 11:00-12:30 (13×) Gr. 49 Surowiec, Fr 04.11. 20:00-21:30, Sa 08:00-18:00 (2×) Gr. 50 Schicketmüller, Tu 08:00-09:30 (12×) Gr. 53 Steiner, Tu 18.10. 20:00-21:30, Fr 08:00-09:30 (11×) Gr. 56 Schreiner, Sa 09:30-12:30 (6×), Sa 21.01. 16:00-19:00 Gr. 57 Schreiner, Sa 09:30-12:30 (6×) Gr. 58 Zlatunic, Mo 18:00-21:00 (7×) Gr. 59 Zlatunic, Mo 18:00-21:00 (6×)
Gr. 1 Steininger, Mo 12:00-13:30 (13×) Gr. 3 Pusswald, Tu 08:00-09:30 (12×) Gr. 4 Lazic, Fr 08:00-09:30 (12×)
Tutschku, We 11:00-13:00 (12×)
Zdun, Th 16:00-18:00 (13×)
Gr. 1 Bobrowsky, Tu 14:00-15:30 (13×)
Götzenbrucker, We 13:15-16:15 (5×)
Korn, Mo 08:00-09:30 (12×)
Bauer, We 16:45-18:15 (10×)
Gottschlich, Mo 15:00-16:30 (13×)
Hlavacs, Mo 17.10. 16:00-17:30