22.01. Publizistik- und Kommunikationswissenschaft
Gr. 1 Duchkowitsch, Do 15:00-16:30 (11×) Gr. 2 Allesch, Do 18:15-21:15 (6×) Gr. 3 Allesch, Do 18:15-21:15 (5×) Gr. 4 Arnold, Mo 13:15-14:45 (14×) Gr. 5 Damat, Mo 09:45-12:45 (7×) Gr. 6 Damat, Mo 09:45-12:45 (7×) Gr. 7 Eberhardt, Mo 20:15-21:45 (14×) Gr. 8 Gmeiner, Fr 21.03. 14:45-17:45, Sa 10:00-18:00 (3×) Gr. 9 Gmeiner, Fr 21.03. 18:45-21:45, So 10:00-18:00 (2×), So 15.06. 10:00-17:00 Gr. 10 Himmelsbach, Mi 16:45-19:45 (7×) Gr. 11 Himmelsbach, Mi 16:45-19:45 (6×) Gr. 12 Hochwarter, Mo 20:00-21:30 (14×) Gr. 13 Kießling, Mo 08:00-11:00 (7×) Gr. 14 Kritsch, Mi 08:00-11:00 (7×) Gr. 15 Kritsch, Mi 13:15-16:15 (7×) Gr. 16 Maares, Mo 08:00-09:30 (14×) Gr. 17 Marischen, Fr 11.04. 14:45-17:45, Sa 10:00-17:00 (2×), Do 29.05. 10:00-17:00 Gr. 18 Marischen, Fr 11.04. 18:45-21:45, So 27.04. 10:00-17:00, So 04.05. 10:00-17:05, Do 19.06. 10:00-17:00 Gr. 19 Matuschka, Fr 25.04. 14:45-17:45, Sa 10:00-18:00 (3×) Gr. 20 Matuschka, Fr 25.04. 18:15-21:15, So 10:00-18:00 (3×) Gr. 21 Neugebauer, Do 08:00-11:00 (6×) Gr. 22 Neugebauer, Do 08:00-11:00 (5×) Gr. 23 Pintaric, Mi 09:45-12:45 (7×) Gr. 24 Pintaric, Mi 09:45-12:45 (6×) Gr. 25 Pisecky, Mi 08:00-11:00 (6×) Gr. 26 Pisecky, Mi 13:15-16:15 (6×) Gr. 27 Prager, Do 08:00-09:30 (11×) Gr. 28 Putz, Di 18:30-20:00 (13×) Gr. 29 Putz, Di 14:30-16:00 (13×) Gr. 30 Sagmeister, Mo 08:00-11:00 (7×) Gr. 31 Sergievski, Mi 18:30-20:00 (13×) Gr. 32 Sergievski, Mi 20:15-21:45 (13×) Gr. 33 Schultheiß, Mi 20:15-21:45 (13×) Gr. 34 Vegh, Mo 15:00-18:00 (7×) Gr. 35 Vegh, Mo 15:00-18:00 (7×) Gr. 36 Weyer, Fr 18:15-21:15 (7×) Gr. 37 Weyer, Fr 18:15-21:15 (7×)
Gr. 1 Aichberger, Do 16:45-18:15 (11×) Gr. 2 Agha-Böhm, Do 11:30-13:00 (11×) Gr. 3 Baumgartner, Di 08:00-11:00 (7×) Gr. 4 Bichler, Mo 16:45-18:15 (14×) Gr. 5 Brantner, Di 11:30-13:00 (13×), Di 24.06. 13:00-13:30, Di 01.07. 11:30-13:30 Gr. 6 Falböck, Di 13:15-14:45 (13×) Gr. 7 Ganter, Di 15:00-18:00 (6×), Do 12.06. 16:15-19:15 Gr. 8 Grossegger, Sa 10:00-16:00 (4×) Gr. 9 Marquart, Di 08:00-09:30 (13×) Gr. 10 Maurer, Di 09:45-11:15 (13×), Di 17.06. 14:30-17:00, Mi 18.06. 09:45-12:45 Gr. 11 Ossmann, Do 09:45-11:15 (10×) Gr. 12 Pelikan-Ambrosch, Fr 09:45-12:45 (7×) Gr. 13 Prinzellner, Mi 18:30-20:00 (13×) Gr. 14 Tatzl, Di 09:45-11:15 (13×) Gr. 15 Voglmayr, Mi 09:45-11:15 (13×) Gr. 16 Wagner, Di 11:30-13:00 (13×) Gr. 17 Wetzstein, Mi 11:30-13:00 (13×) Gr. 18 Arendt, Mi 15:00-16:30 (13×) Gr. 19 Grill, Do 13:15-14:45 (11×) Gr. 20 Brandstätter, Do 18:30-20:00 (11×)
Gr. 1 Steininger, Mo 18:30-20:00 (13×) Gr. 2 Aberl, Do 18:30-21:30 (6×) Gr. 3 Aberl, Do 18:30-21:30 (5×) Gr. 4 Auer, Sa 10:00-17:00 (4×) Gr. 5 Auer, So 10:00-17:00 (4×) Gr. 7 Bertel, Do 13:00-14:30 (11×) Gr. 8 Bertel, Do 16:30-18:00 (11×) Gr. 9 Doppelreiter, Mi 13:15-14:45 (13×) Gr. 10 Doppelreiter, Mi 11:30-13:00 (13×) Gr. 11 Haberbusch, Di 20:15-21:45 (13×) Gr. 13 Kainz, Mo 16:45-18:15 (14×) Gr. 14 Klemm, Mo 20:00-21:30 (14×) Gr. 15 Klotz, Mo 11:30-13:00 (14×) Gr. 16 Kubec, Mo 08:00-09:30 (14×) Gr. 17 Hechtl, Mi 18:30-21:30 (7×) Gr. 18 Hechtl, Mi 18:30-21:30 (6×) Gr. 19 Lux, Do 08:00-09:30 (11×) Gr. 20 Mareiler, Mo 20:15-21:45 (14×) Gr. 21 Mayer, Mo 13:15-16:15 (7×) Gr. 22 Mayer, Mo 13:15-16:15 (7×) Gr. 23 Metzler, Di 16:30-18:00 (13×) Gr. 24 Metzler, Di 18:30-20:00 (13×) Gr. 25 Nuhn, Mi 19:30-21:00 (13×) Gr. 26 Nuhn, Fr 16:30-18:00 (14×) Gr. 27 Pusswald, Fr 14.03. 14:45-17:45, So 30.03. 10:00-17:00, Sa 10:00-17:00 (2×) Gr. 28 Pusswald, Fr 14.03. 18:45-21:45, So 10:00-17:00 (3×) Gr. 29 Reisenbichler, So 10:00-17:00 (4×) Gr. 30 Reymann, Mi 20:15-21:45 (13×) Gr. 31 Schachinger, Fr 18:15-21:15 (7×), Fr 23.05. 17:00-18:00 Gr. 32 Schachinger, Fr 18:15-21:15 (7×) Gr. 33 Schagginger, Fr 13:00-14:30 (14×) Gr. 34 Schmied, Mo 16:30-18:00 (14×) Gr. 35 Schretter, Di 20:15-21:45 (13×) Gr. 36 Schrittesser, Fr 28.03. 14:45-17:45, Sa 10:00-18:00 (2×), Do 19.06. 10:00-18:00 Gr. 37 Schrittesser, Fr 28.03. 18:45-21:45, So 10:00-18:00 (3×) Gr. 38 Stadlmayr, Di 08:00-11:00 (7×) Gr. 39 Stadlmayr, Di 08:00-11:00 (6×)
Gr. 1 Arendt, Mi 13:15-14:45 (13×) Gr. 2 Falböck, Mo 14:30-17:30 (7×) Gr. 3 Förster, Di 16:45-18:15 (13×) Gr. 4 Herczeg, Do 15:00-16:30 (11×) Gr. 5 Katschnig, Fr 15:00-18:00 (7×) Gr. 6 Tatzl, Di 11:30-13:00 (13×) Gr. 7 Weish, Di 08:00-11:00 (6×) Gr. 8 Bobrowsky, Do 14:45-16:15 (11×) Gr. 9 Maurer, Di 16:45-18:15 (13×) Gr. 11 Rodriguez-Amat, Di 13:00-14:30 (13×) Gr. 12 Wetzstein, Di 13:15-14:45 (13×) Gr. 13 Schaffar, Sa 08.03. 12:00-19:00, Fr 12:00-19:00 (2×), Fr 04.04. 10:30-17:30, Sa 17.05. 12:00-18:00
Steininger, Fr 09:45-11:15 (13×)
Hartung, Di 11:30-13:00 (12×)
Gr. 1 Burkart, Mo 11:30-13:00 (14×) Gr. 2 Dorer, Fr 11:15-14:15 (7×) Gr. 3 Hausjell, Di 15:00-16:30 (13×) Gr. 5 Lojka, Do 08:00-09:30 (11×) Gr. 6 Griesbeck, Mi 15:00-16:30 (13×) Gr. 7 Payrhuber, Mo 13:15-16:15 (7×) Gr. 8 Wippersberg, Mo 18:15-21:15 (7×) Gr. 9 Weish, Di 08:00-11:00 (7×) Gr. 11 [en] Hartung, Mi 09:45-11:15 (13×)
Vitouch, Di 18:30-20:00 (11×)
Wippersberg, Di 15:00-16:30 (12×)
Gottschlich, Mo 16:45-18:15 (13×)
Gr. 1 Nussbaumer, Sa 10:00-16:00 (4×), Mo 16.06. 17:00-20:00 Gr. 2 Paratschek, Fr 08:00-11:00 (7×) Gr. 3 Vogl, Sa 10:00-16:00 (2×), So 10:00-16:00 (2×) Gr. 4 Waldbrunner, Sa 10:00-18:00 (2×), So 04.05. 10:00-18:00
Gr. 1 Barth, Di 08:00-11:00 (7×) Gr. 2 Bruckenberger, Di 17:00-20:00 (7×) Gr. 3 Lauth, Sa 10:00-16:00 (2×), So 10:00-16:00 (2×) Gr. 4 Kocina, Mo 08:00-11:00 (7×) Gr. 5 Treichler, Di 11:15-14:15 (6×) Gr. 6 Weigelt, Fr 08:00-11:00 (7×)
Gr. 1 Jölli, Fr 21.03. 18:00-20:00, Sa 22.03. 10:00-14:30, Fr 23.05. 18:00-21:00, Sa 24.05. 10:00-15:00 Gr. 2 Rosenberg, Mo 18:30-20:00 (14×)
Gr. 1 Wippersberg, Mo 17:00-22:00 (2×), Di 17:00-22:00 (2×) Gr. 2 Wippersberg, Mo 17:00-22:00 (2×), Di 17:00-22:00 (2×)
Gr. 1 Machatschke, Di 08:00-11:00 (6×) Gr. 2 Malli, Mo 16:45-19:45 (8×)
Gr. 1 Jakubuff, Do 11:30-13:00 (11×) Gr. 2 Tschank-Wellems, Mi 08:00-09:30 (13×)
Gr. 1 Pontiller, Mi 26.03. 09:00-16:00, Mo 28.04. 14:00-19:00, Di 13.05. 15:30-18:30, Mo 23.06. 19:00-21:00 Gr. 2 Pontiller, Do 03.04. 12:00-19:00, Mi 07.05. 09:00-14:00, Di 20.05. 15:30-18:30, Mo 23.06. 19:00-21:00 Gr. 3 Slavik, Fr 11:30-17:30 (3×) Gr. 4 Wallentin, Sa 22.03. 09:00-18:00, So 23.03. 09:00-15:00, Sa 29.03. 09:00-15:00
Gr. 1 Jakubuff, Do 09:45-11:15 (11×) Gr. 3 Loidl, Do 16:45-18:15 (11×) Gr. 4 Waibel, Do 17:45-20:45 (5×) Gr. 5 Bobrowsky, Mi 13:00-16:00 (8×)
Gr. 1 Burgstaller, Sa 10:00-16:00 (2×), So 10:00-16:00 (2×) Gr. 2 Antonov, Do 15:00-16:30 (11×) Gr. 3 Prieler, Mi 13:00-16:00 (7×) Gr. 4 Kneil, Mi 09:45-12:45 (7×)
Gr. 1 Adametz, Di 11:15-14:15 (4×), Di 11:15-12:45 (6×) Gr. 2 Gülüm, Mi 16:15-19:15 (7×) Gr. 3 Lauth, Mi 16:15-19:15 (6×) Gr. 4 Schüller, So 10:00-16:00 (2×), Sa 10:00-16:00 (2×) Gr. 5 Zarinfard, Mo 11:15-14:15 (7×)
Gr. 1 Gumpinger, Fr 08:00-09:30 (14×) Gr. 2 Rapolter, Di 18:30-20:00 (13×) Gr. 3 Reim, Mo 09:45-11:15 (14×) Gr. 4 Sitte, Do 09:45-12:45 (5×) Gr. 5 Eiselt-Weltman, Mi 08:00-09:30 (13×)
Gr. 1 Autischer, Di 14:30-17:30 (6×) Gr. 2 Brandner, Do 16:30-19:30 (5×) Gr. 4 Fichtinger, Sa 10:00-18:00 (2×), So 16.03. 10:00-18:00 Gr. 5 Lang, Fr 17:45-20:45 (7×) Gr. 6 Leitner, Do 17:45-20:45 (5×) Gr. 7 Luckow, Sa 10:00-16:00 (2×), So 10:00-16:00 (2×) Gr. 8 Schleicher, Mi 25.06. 09:30-17:00, Do 26.06. 09:30-17:00, Fr 27.06. 09:30-17:00 Gr. 10 Zanon, Mi 18:30-20:00 (13×) Gr. 11 Griesbeck, Mi 16:45-18:15 (13×) Gr. 12 Seyrl, Mi 16:45-19:45 (7×) Gr. 13 Köppl, Fr 11:15-14:15 (7×) Gr. 14 Maier, So 10:00-18:00 (2×), Sa 10:00-18:00 (2×) Gr. 15 Wolf, Do 13:00-16:00 (2×), Mi 10:00-17:00 (2×), Fr 23.05. 10:00-17:00
Gr. 1 Betke, Mi 09:45-12:45 (6×) Gr. 3 Eschlböck, Di 08:00-09:30 (13×) Gr. 4 Holiczki, Fr 09:45-12:45 (7×) Gr. 5 Strnat, Mi 11:15-14:15 (7×)
Gr. 1 Eschlböck, Mi 08:00-11:00 (6×) Gr. 2 Hauer, Fr 14:00-17:00 (7×) Gr. 3 Kratky, Mi 08:00-09:30 (13×) Gr. 4 McPherson, So 10:00-18:00 (2×), Sa 31.05. 10:00-18:00 Gr. 5 Nemeczek, Do 17:45-20:45 (6×) Gr. 6 Reif, Mi 13:15-14:45 (13×) Gr. 7 Seyrl, Mi 16:45-19:45 (6×) Gr. 8 Teglasy, Mo 14:30-17:30 (6×)
Gr. 2 Mayer, Mo 17:45-20:45 (6×)
Gr. 1 Bernsteiner-Auer, Mo 11:15-14:15 (7×) Gr. 2 Drucker, Mi 17:45-20:45 (7×) Gr. 3 Katschnig, Sa 10:00-16:00 (2×), So 10:00-16:00 (2×) Gr. 4 Korb, Mo 03.03. 13:00-14:30, Sa 29.03. 10:00-18:00, So 30.03. 10:00-18:00, Sa 05.04. 09:30-13:30 Gr. 5 Pettauer, Do 11:15-14:15 (6×) Gr. 6 Rieser, Sa 10:00-16:00 (2×), So 10:00-16:00 (2×) Gr. 8 Weissenböck, Sa 10:00-18:00 (3×)
Gr. 1 Burgstaller, Sa 10:00-16:00 (4×) Gr. 2 Enzminger, Mo 11:30-13:00 (14×) Gr. 3 Förster, Di 14:45-16:15 (13×) Gr. 4 Eberl, Do 11:30-13:00 (10×), Do 05.06. 13:15-14:45, Fr 27.06. 13:00-14:30 Gr. 5 Karsay, Di 11:15-12:45 (13×) Gr. 6 Naderer, Mo 09:45-11:15 (14×) Gr. 7 Reiter, Sa 10:00-16:00 (2×), So 10:00-16:00 (2×) Gr. 8 Schwarzweller, Mo 03.03. 09:30-11:00, Mo 09:45-13:45 (5×) Gr. 9 Steindl, Sa 08.03. 10:00-13:00, So 09.03. 10:00-13:00, Sa 10:00-15:00 (3×) Gr. 10 Vonbun, Do 09:45-11:15 (11×) Gr. 11 Wetzstein, Mi 13:15-14:45 (13×) Gr. 12 Wagner, Mi 11:30-13:00 (13×) Gr. 13 [de en] Bauer, Do 26.06. 16:30-20:30, Mo 04.08. 14:00-18:00, Fr 15.08. 09:00-16:00
Pöttker, Fr 21.03. 12:30-14:30, Fr 12:30-15:30 (6×)
Gr. 1 Paratschek, Sa 10:00-16:00 (4×) Gr. 2 Sans, Fr 14:30-17:30 (6×)
Gr. 1 Falböck, Mo 14:30-17:30 (7×) Gr. 2 Marschik, Mo 11:15-14:15 (7×) Gr. 3 Seethaler, Fr 17:45-20:45 (7×) Gr. 4 Steiner, So 13.04. 10:00-16:00, Sa 10:00-16:00 (3×) Gr. 5 Hausjell, Di 13:15-14:45 (13×) Gr. 6 Vyslozil, Do 08:00-11:00 (5×)
Trnka-Kwiecinski, Sa 10:00-18:00 (2×), So 18.05. 10:00-18:00
Gr. 1 Bernold, Do 06.03. 11:00-14:00, Fr 28.03. 12:00-16:00, Fr 12:00-15:00 (2×), Do 12.06. 12:00-16:00, Sa 14.06. 10:00-14:00 Gr. 2 Geiger, Di 09:45-11:15 (13×) Gr. 3 Riegler, Mo 13:15-16:15 (7×) Gr. 4 Trnka-Kwiecinski, Do 01.05. 10:00-18:00, Sa 03.05. 10:00-18:00, So 04.05. 10:00-18:00 Gr. 5 Voglmayr, Mi 11:30-13:00 (13×)
Gr. 1 Dorer, Fr 11:15-14:15 (7×) Gr. 2 Herczeg, Mo 13:15-16:15 (7×) Gr. 3 Grimm, Do 14:30-17:30 (6×) Gr. 4 Payrhuber, Mo 13:15-16:15 (7×) Gr. 5 Rodriguez-Amat, Di 08:00-09:30 (13×) Gr. 6 Brantner, Di 15:00-16:30 (13×)
Gr. 2 Herczeg, Mi 14:45-17:45 (7×) Gr. 3 Agha-Böhm, Mi 11:30-14:30 (6×) Gr. 4 Vyslozil, Mi 11:30-14:30 (6×) Gr. 5 Matthes, Di 11:30-13:00 (14×), Di 13:00-15:00 (3×), Di 13:00-14:30 (2×)
Gr. 1 Burkart, Di 11:30-13:00 (13×) Gr. 2 Duchkowitsch, Mo 13:15-16:15 (7×) Gr. 3 Götzenbrucker, Di 11:15-14:15 (6×) Gr. 4 Hartung, Mi 15:00-16:30 (13×) Gr. 5 Hausjell, Di 18:30-20:00 (13×) Gr. 6 Herczeg, Mo 13:15-16:15 (7×) Gr. 8 [en] Sarikakis, Di 11:30-13:00 (13×) Gr. 9 Lojka, Do 09:45-12:45 (5×) Gr. 10 Steininger, Mo 09:45-11:15 (14×) Gr. 11 Pöttker, Fr 09:00-12:00 (7×) Gr. 12 Steinmaurer, Fr 15:30-18:30 (7×) Gr. 13 Grimm, Mi 09:00-12:00 (8×) Gr. 14 Lojka, Do 17:00-18:30 (11×)
Gr. 1 Burkart, Fr 07.03. 15:00-20:00, Fr 16.05. 14:00-20:00, Sa 17.05. 10:00-18:00, Fr 27.06. 14:00-19:00 Gr. 2 [en] N.N., Do 09:45-12:45 (2×), Di 20.05. 08:00-11:00, Fr 13.06. 09:45-12:45, Mo 16.06. 09:45-12:45, Fr 20.06. 08:00-11:00 Gr. 3 Duchkowitsch, Mo 11:30-13:00 (14×) Gr. 4 Götzenbrucker, Di 11:15-14:15 (7×) Gr. 6 Hartung, Di 16:45-18:15 (13×) Gr. 7 Hausjell, Do 11:30-13:00 (11×), Mi 11.06. 18:00-21:00 Gr. 8 Matthes, Di 15:00-16:30 (13×) Gr. 9 Pöttker, Do 13:15-16:15 (7×) Gr. 10 Steininger, Fr 12:00-13:30 (14×) Gr. 11 [en] Sarikakis, Di 09:45-11:15 (13×) Gr. 12 Steinmaurer, Fr 11:00-14:00 (7×) Gr. 13 Wippersberg, Fr 14:00-17:00 (6×) Gr. 14 Bauer, Mo 10.03. 11:00-13:00, Fr 14:15-19:15 (2×), Sa 14:00-19:00 (2×) Gr. 15 Herczeg, Do 11:30-13:00 (11×) Gr. 16 Pöttker, Do 17:00-20:00 (7×) Gr. 17 Grimm, Mi 13:30-16:30 (7×)
Ziereis, Mo 17:45-20:45 (7×)
Lang, Mi 09:45-11:15 (13×)
Gr. 1 Mitschka-Kogoj, Sa 10:00-18:00 (2×), So 23.03. 10:00-18:00 Gr. 2 Götzenbrucker, Do 11:15-14:15 (5×)
Gr. 1 Pachner, Di 16:45-18:15 (13×) Gr. 2 Doppel-Prix, Do 11:30-17:30 (4×)
Simma-Wallinger, Sa 10:00-18:00 (2×), Fr 06.06. 10:00-18:00
Gr. 1 Winter, Do 16:00-17:30 (11×) Gr. 2 Limberger, Di 14:30-17:30 (7×)
Gr. 1 Korn, Mi 16:45-18:15 (13×) Gr. 2 Raabe-Stuppnig, Fr 14:30-17:30 (7×)
Gr. 1 Gerhold, Do 13:15-14:45 (11×) Gr. 2 Traimer, Mo 18:30-20:00 (14×)
Gr. 1 Karl, Di 17:45-20:45 (6×), Di 30.09. 17:00-18:30 Gr. 2 Bammer, Do 08:00-09:30 (11×)
Gr. 1 Bernsteiner-Auer, Sa 10:00-18:00 (2×), So 15.06. 10:00-18:00 Gr. 2 Koschat, Sa 10:00-16:00 (4×) Gr. 3 Schaffar, Sa 03.05. 11:00-18:00, Fr 11:00-18:00 (3×) Gr. 4 Weish, Sa 10:00-16:00 (2×), So 10:00-16:00 (2×)
Gr. 1 Abdul-Hussain, Do 06.03. 17:30-19:00, Do 01.05. 10:00-13:30, Sa 03.05. 09:00-18:00, So 04.05. 09:00-18:00 Gr. 2 Mitschka-Kogoj, Sa 10:00-18:00 (2×), So 23.03. 10:00-18:00, Sa 17.05. 18:30-19:30, Mo 26.05. 18:00-19:30 Gr. 3 Kolodej, Mo 10.03. 10:00-13:00, Sa 09:00-18:00 (2×)
Gr. 1 Musil, Sa 10:00-18:00 (2×), So 09.03. 10:00-18:00 Gr. 2 Kolodej, Fr 28.03. 16:00-18:00, Sa 09:00-18:00 (2×) Gr. 3 Schreiner, Sa 10:00-16:00 (2×), So 10:00-16:00 (2×) Gr. 4 Walser, Mi 09:00-17:00 (3×)
Gr. 1 Katschnig, Sa 10:00-16:00 (2×), So 10:00-16:00 (2×) Gr. 2 Korb, Mo 03.03. 15:00-16:30, Sa 05.04. 14:00-18:00, Sa 17.05. 10:00-18:00, So 18.05. 10:00-18:00 Gr. 3 Müller, Sa 10:00-16:00 (4×) Gr. 4 Steinberger, Do 17:45-20:45 (6×)
Pecchia, Do 13:30-15:00 (12×)
Gr. 1 Barth, So 10:00-18:00 (2×), Sa 05.04. 10:00-18:00 Gr. 2 Bauer, Mi 14:30-17:30 (7×) Gr. 3 Fichtinger, Sa 10:00-18:00 (3×) Gr. 4 Fichtinger, Sa 10:00-18:00 (3×) Gr. 5 Herczeg, Mi 11:15-14:15 (6×)
Steininger, Mo 18:30-20:00 (13×)
Hausjell, Do 15:00-16:30 (11×)
Steininger, Mo 18:30-20:00 (13×)
Steininger, Fr 09:45-11:15 (13×)
Vitouch, Di 18:30-20:00 (11×)