25.2. Lehramtsstudium - Unterrichtsfach Mathematik
Feichtinger, Mo 08:00-10:00 (4×), Di 08:00-10:00 (5×), Mi 08:00-10:00 (5×), Do 08:00-10:00 (5×)
Schlosser, Mi 08:00-10:00 (9×), Do 08:00-10:00 (8×)
Gr. 1 Rüffler, Di 17:00-19:00 (13×) Gr. 2 Fendler, Mi 16:15-18:00 (13×) Gr. 3 Schlosser, Mo 13:00-15:00 (12×) Gr. 4 Auinger, Mo 17:00-18:30 (12×) Gr. 5 Mahnkopf, Mi 13:30-15:00 (13×) Gr. 6 Matioc, Fr 10:00-12:00 (14×) Gr. 7 Matioc, Fr 08:00-10:00 (14×)
Krön, Mo 08:00-10:00 (9×), Di 08:00-10:00 (9×)
Gr. 1 Krön, Do 15:00-17:00 (11×) Gr. 2 Bauer, Fr 10:00-12:00 (13×) Gr. 3 Osajda, Mi 12:00-14:00 (12×) Gr. 4 Martin, Do 13:00-15:00 (11×) Gr. 5 Martin, Mi 16:00-18:00 (12×) Gr. 6 Brazda, Fr 08:00-10:00 (13×) Gr. 7 Butterley, Do 18:00-20:00 (11×)
Gr. 1 Ammann-Silvaggio, Mo 13:15-14:45 (12×), Mo 15:15-16:45 (12×) Gr. 2 Glogowatz, Di 15:15-16:45 (12×), Di 17:00-18:30 (12×)
Steinbauer, Mo 10:00-12:00 (13×), Mi 10:00-11:00 (14×), Do 10:00-12:00 (13×)
Gr. 1 Steinbauer, Mo 12:00-14:00 (13×) Gr. 2 Ploß, Di 11:00-13:00 (14×) Gr. 3 Schichl, Do 14:00-16:00 (13×) Gr. 4 Dörfler, Do 08:30-10:00 (13×) Gr. 5 Steinbauer, Fr 10:00-12:00 (15×)
Summerer, Do 17:00-18:40 (13×)
Gr. 1 Summerer, Mi 11:05-11:50 (13×) Gr. 2 Summerer, Mi 12:05-12:50 (13×) Gr. 3 Summerer, Do 12:05-12:50 (12×) Gr. 4 Summerer, Do 13:05-13:50 (12×) Gr. 5 Baxa, Mi 10:00-11:00 (13×) Gr. 6 Baxa, Mo 10:00-11:00 (12×) Gr. 7 Mahnkopf, Do 12:00-13:00 (12×) Gr. 8 Mahnkopf, Mi 12:00-13:00 (13×)
Baxa, Mo 14:00-16:00 (13×)
Gr. 1 Baxa, Di 10:00-11:00 (13×) Gr. 2 Hörmann, Mo 12:00-13:00 (12×) Gr. 3 Baxa, Mi 11:00-12:00 (13×) Gr. 4 Baxa, Mi 09:00-10:00 (13×) Gr. 5 Baxa, Mo 13:00-14:00 (12×)
Raith, Mo 17:00-19:00 (13×), Di 17:00-19:00 (14×)
Gr. 1 Raith, Mo 10:00-12:00 (12×) Gr. 2 Raith, Di 15:00-17:00 (13×) Gr. 3 Götz, Do 13:15-14:45 (12×)
Embacher, Mi 13:30-15:45 (14×)
Hofbauer, Di 08:30-10:00 (14×)
Ploß, Mi 17:00-18:30 (14×)
Raith, Di 11:00-13:00 (14×)
Haslinger, Mo 13:00-15:00 (13×)
Schmeiser, Do 14:00-15:30 (13×)
Ableitinger, Di 11:00-13:00 (13×)
Gr. 1 Ulovec, Di 13:00-13:45 (14×) Gr. 2 Ulovec, Di 14:00-14:45 (14×) Gr. 3 Götz, Do 15:15-16:00 (12×) Gr. 4 Ableitinger, Di 14:00-15:00 (13×)
Koth, Mi 15:10-16:40 (14×)
Gr. 1 Koth, Mi 13:15-14:45 (7×) Gr. 2 Koth, Mi 13:15-14:45 (7×) Gr. 3 Götz, Mo 18:15-19:00 (12×) Gr. 4 Humenberger, Mi 14:00-15:00 (13×)
Humenberger, Mo 12:15-13:45 (12×)
Gr. 1 Humenberger, Mo 11:00-11:45 (11×) Gr. 2 Humenberger, Mo 14:00-14:45 (11×)
Humenberger, Di 19.03. 17:00-19:00, Mi 17:00-19:00 (2×), Do 20.06. 17:00-19:00
Koth, Mi 17:00-18:30 (14×)
Humenberger, Mi 15:15-16:45 (13×)
Ulovec, Di 15:00-16:30 (14×)
Ulovec, Di 08:15-09:45 (14×)
Tanzberger, Fr 01.03. 12:30-14:00, Fr 10:00-14:00 (3×), Sa 09:00-16:00 (2×)
Berger, Fr 01.03. 09:00-11:00, Di 08:00-10:00 (13×)
Götz, Mo 16:15-17:45 (12×)