5.01. Bachelor Informatik (Bioinformatik, Medieninformatik, Medizininformatik, Scientific Computing, Wirtschaftsinformatik)
Wanek, Fr 10:40-11:30 (14×)
Gr. 1 Wanek, Fr 09:30-10:30 (14×), Mi 18:30-21:30 (15×) Gr. 2 Polaschek, Fr 09:30-10:30 (14×), Mi 09:30-12:30 (15×) Gr. 3 Wanek, Fr 09:30-10:30 (14×), Mi 15:30-18:30 (15×)
Gr. 1 Hess, Fr 05.03. 08:30-09:15, Fr 11:30-12:15 (13×) Gr. 2 Hess, Fr 05.03. 08:30-09:15, Fr 12:15-13:00 (13×) Gr. 3 Schabauer, Fr 08:30-09:15 (14×)
Schikuta, Di 09:00-11:30 (15×)
Gr. 1 Wanek, Di 02.03. 09:00-11:30, Di 19:30-20:30 (14×) Gr. 2 Polaschek, Di 02.03. 09:00-11:30, Di 16:30-17:30 (14×) Gr. 3 Polaschek, Di 02.03. 09:00-11:30, Di 17:30-18:30 (14×) Gr. 4 Polaschek, Di 02.03. 09:00-11:30, Di 18:30-19:30 (14×) Gr. 5 Wanek, Di 02.03. 09:00-11:30, Di 20:30-21:30 (14×) Gr. 6 Polaschek, Di 02.03. 09:00-11:30, Di 15:30-16:30 (14×)
Tutschku, Fr 05.03. 15:45-18:15, Mi 13:00-15:30 (15×), Fr 17:00-19:30 (5×)
Gr. 1 Rafetseder, Fr 05.03. 15:45-18:15, Mo 09:00-11:30 (14×) Gr. 2 Rafetseder, Fr 05.03. 15:45-18:15, Mo 11:30-14:00 (14×) Gr. 3 Hess, Fr 05.03. 15:45-18:15, Mo 16:00-18:30 (14×) Gr. 4 Treutner, Fr 05.03. 15:45-18:15, Mo 09:00-11:30 (14×) Gr. 5 Treutner, Fr 05.03. 15:45-18:15, Mo 11:30-14:00 (14×) Gr. 6 Treutner, Fr 05.03. 15:45-18:15, Mo 16:00-18:30 (14×)
Benkner, Di 16:30-18:00 (15×)
Gr. 1 Benkner, Di 15:00-16:30 (14×) Gr. 2 Köhler, Di 10:00-11:30 (14×), Do 16:00-18:00 (3×) Gr. 3 Köhler, Di 11:30-13:00 (14×) Gr. 4 Mehofer, Di 13:15-14:45 (14×) Gr. 5 Wöhrer, Di 18:00-19:30 (14×)
Klas, Di 13:00-15:00 (15×)
Gr. 1 Jochum, Mo 01.03. 10:30-12:00, Mo 09:30-11:00 (14×) Gr. 2 Zander, Mo 01.03. 10:30-12:00, Mo 11:00-12:30 (14×) Gr. 3 Philipp, Mo 01.03. 10:30-12:00, Do 09:30-11:00 (13×) Gr. 4 Zander, Mo 01.03. 10:30-12:00, Do 16:00-18:00 (13×) Gr. 5 Hintringer, Mo 01.03. 10:30-12:00, Mo 08:00-09:30 (14×) Gr. 6 Zander, Mo 01.03. 10:30-12:00, Do 11:00-13:00 (13×)
Motschnig, Do 13:30-16:00 (13×)
Gr. 1 Kriglstein, Mi 13:00-15:15 (5×) Gr. 2 Kriglstein, Mi 15:45-18:00 (5×) Gr. 3 Kriglstein, Mi 13:00-15:15 (5×) Gr. 4 Kriglstein, Mi 15:45-18:00 (5×)
Gr. 1 Brezany, Mi 09:00-10:30 (16×) Gr. 2 Brezany, Mi 10:30-12:00 (16×)
Gr. 1 Derntl, Mi 18:00-20:00 (5×) Gr. 2 Beran, Mi 03.03. 18:00-20:00, Fr 12:00-14:00 (4×) Gr. 3 Beran, Mi 03.03. 18:00-20:00, Fr 12:00-14:00 (4×) Gr. 4 Derntl, Mi 18:00-20:00 (5×)
Motschnig, Mo 13:30-16:00 (14×)
Gr. 1 Motschnig, Mo 08.03. 13:30-16:00, Fr 12:30-15:30 (5×), Fr 09:30-12:30 (2×) Gr. 2 Spiegl, Mo 08.03. 13:30-16:00, Mi 10:00-11:30 (15×) Gr. 4 Spiegl, Mo 08.03. 13:30-16:00, Mi 11:30-13:00 (15×)
Gr. 1 Grossmann, Mi 09:00-10:30 (15×) Gr. 2 Grossmann, Mi 16:00-19:00 (8×)
Cenker, Mo 14:00-16:00 (14×)
Gr. 1 Winiwarter, Do 09:30-11:00 (13×) Gr. 2 Winiwarter, Do 11:00-12:30 (13×) Gr. 3 Winiwarter, Do 12:30-14:00 (13×) Gr. 4 Winiwarter, Fr 12:00-13:30 (14×) Gr. 5 Winiwarter, Fr 13:30-15:00 (14×)
Grossmann, Do 14:00-18:00 (13×)
Klas, Mo 11:00-12:30 (15×)
Gr. 1 Haslhofer, Fr 08:30-10:00 (14×) Gr. 2 Popitsch, Fr 10:00-11:30 (14×)
King, Mi 03.03. 15:30-17:30
Gr. 1 Haas, Mo 17:30-19:00 (14×) Gr. 2 Aberl, Mi 11:00-14:00 (8×) Gr. 5 Aigner, Do 10:00-11:30 (12×) Gr. 8 Andjelic, Sa 12:00-15:00 (8×) Gr. 9 Andjelic, Sa 16:00-19:00 (5×) Gr. 13 Brunner, Fr 18:30-21:30 (6×) Gr. 14 Brunner, Fr 18:30-21:30 (6×) Gr. 23 Karsay, Mo 16:00-17:30 (14×) Gr. 24 Lang, Di 12:00-13:30 (14×) Gr. 25 Lang, Di 13:30-15:00 (14×) Gr. 26 Mittlbach, Di 12:30-14:00 (14×) Gr. 28 Pejic, Fr 14:00-15:30 (13×) Gr. 29 Pejic, Fr 15:30-17:00 (13×) Gr. 30 Polach, Mi 11:00-14:00 (8×) Gr. 31 Polach, Mi 11:00-14:00 (6×) Gr. 34 Schürer-Waldheim, Di 08:30-10:00 (14×) Gr. 35 Sommer, Fr 18:30-21:30 (6×) Gr. 36 Sommer, Fr 18:30-21:30 (13×) Gr. 37 Stross, Di 15:00-16:30 (14×) Gr. 38 Swietek, Mi 19.05. 16:00-19:00, Mi 15:00-18:00 (3×) Gr. 39 Swietek, Mi 15:00-18:00 (7×) Gr. 40 Switil, Mo 20:00-21:30 (14×) Gr. 41 Switil, Di 20:00-21:30 (14×) Gr. 43 Zaric, Fr 08:00-09:30 (13×) Gr. 44 Zaric, Fr 09:30-11:00 (13×) Gr. 45 Kretschmer, Di 13:00-14:30 (14×) Gr. 46 Zlatunic, Mi 08:00-11:00 (8×) Gr. 47 Zlatunic, Mi 08:00-11:00 (7×)
Gr. 2 Huber, Di 14:00-17:00 (7×)
Vitouch, Di 18:00-19:30 (12×)
Gr. 1 Adametz, Di 11:00-14:00 (7×) Gr. 2 [en] Antonov, Do 14:00-15:30 (12×)
Grimm, Di 11:30-13:00 (12×)
Trost, Do 15:00-16:00 (13×)
Mück, Mi 03.03. 15:00-16:00, Mi 15:30-20:00 (2×)
Brezany, Fr 09:00-12:00 (14×)
Grossmann, Do 14:00-18:00 (13×)
Wallner, Fr 14:00-18:00 (14×)
Fill, Do 11:00-12:30 (8×)
Rinderle-Ma, Mo 13:00-15:00 (15×)
Raffer, Mi 15:30-18:00 (16×)
Gschwandtner, Fr 13:00-14:30 (14×)
Strauß, Mo 09:00-12:30 (14×)
Strauß, Mo 09:00-12:30 (14×)