2. Core Phase
Gr. 1 Keber, Tu 08:00-10:00 (10×), We 08:00-10:00 (2×), Fr 17.12. 18:00-20:00, Fr 14.01. 15:00-17:00 Gr. 2 Schuster, Mo 18:00-20:00 (14×)
Gr. 1 Keber, Tu 11:00-13:00 (10×), We 11:00-13:00 (2×), Th 16.12. 18:00-20:00, Tu 11.01. 16:00-18:00, Fr 14.01. 13:00-15:00 Gr. 2 Pitsch-Jank, Tu 18:00-20:00 (12×) Gr. 3 Bobek, Tu 18:00-21:00 (5×), Tu 23.11. 18:00-21:05 Gr. 4 Keber, Tu 14:00-16:00 (10×), We 14:00-16:00 (2×) Gr. 5 Keber, Mo 18:00-20:00 (2×), Mo 16:00-18:00 (7×), We 03.11. 17:00-19:00
Keber, Tu 08:00-10:00 (2×), Tu 11:00-13:00 (2×), Tu 14:00-16:00 (2×)
Gr. 1 [en] Herz, Th 15:30-17:30 (12×), Th 14:30-15:30 (2×), Th 15:30-16:00 (2×), Th 16:00-17:30 (2×) Gr. 2 [en] Löhndorf, Th 13:00-15:00 (14×) Gr. 3 [en] Löhndorf, Th 18:00-20:00 (10×), Th 13.01. 18:35-20:00
Vetschera, Th 09:00-10:30 (14×), Mo 29.11. 10:00-11:30
Gr. 1 Kainz, Th 16:00-18:00 (14×), Th 20.01. 14:00-16:00, Th 20.01. 18:00-20:00 Gr. 2 Sonderegger, Th 17:00-20:00 (3×), Fr 17:00-20:00 (4×) Gr. 3 Safferling, Mo 10:00-13:00 (10×) Gr. 4 Hutzinger, Th 14:00-16:00 (13×), Th 16.12. 14:00-14:30, Th 16.12. 14:30-16:00, Th 16.12. 16:00-16:30, Th 20.01. 16:00-18:00 Gr. 5 Hippmann, Tu 01.02. 10:00-15:00, We 02.02. 10:00-15:00, Th 03.02. 10:00-15:00, Fr 04.02. 10:00-15:00, Fr 10:00-12:00 (2×), Fr 18.02. 14:00-16:00, Mo 28.02. 13:00-18:00
Gr. 1 Schmid, Th 10:00-12:00 (14×), Fr 19.11. 12:30-14:00, Tu 14.12. 08:00-10:00, Th 20.01. 12:00-13:00 Gr. 2 Gansterer, We 09:00-11:00 (13×), Th 16.12. 16:00-18:00, We 19.01. 11:00-12:00, Fr 28.01. 18:00-20:00 Gr. 3 Schilde, Mo 16:00-18:00 (14×), Fr 15.10. 10:00-14:00, Th 16.12. 09:00-12:00, Th 16.12. 12:00-14:00, Th 16.12. 14:00-16:00, Mo 17.01. 18:00-19:00 Gr. 4 Gussmagg-Pfliegl, Th 13:30-15:30 (14×), Fr 15.10. 12:00-14:00, Fr 14.01. 09:00-15:00, Th 20.01. 15:30-16:30 Gr. 5 Hartl, Tu 10:00-12:00 (12×), Fr 15.10. 14:00-19:00, Fr 14.01. 15:00-17:00, Tu 18.01. 12:00-13:00
Hartl, Th 10:30-12:30 (13×), Th 12:30-13:30 (2×), Th 20.01. 10:30-11:30, Th 20.01. 11:30-12:30
Gr. 1 Rauner, Th 08:30-10:30 (9×), Th 11:00-13:00 (6×), Mo 06.12. 18:00-20:00 Gr. 2 Zeppelzauer, Mo 15:00-16:30 (13×) Gr. 3 Zeppelzauer, We 17:30-19:00 (6×), We 18:00-19:30 (7×) Gr. 4 Kiesling, Th 16:00-17:30 (11×), Th 11.11. 16:00-19:00, Th 18:00-19:30 (2×) Gr. 5 Zeppelzauer, Tu 17:30-19:30 (10×), Tu 12.10. 18:00-20:00 Gr. 6 Zeppelzauer, Fr 08.10. 10:00-11:30, Fr 08:00-11:00 (3×), Fr 09:00-12:00 (4×), Fr 14.01. 09:00-10:30
Harreiter, Th 12:30-16:00 (2×), Fr 14:00-17:30 (4×), Th 15:00-17:00 (2×), Th 16.12. 14:00-17:30
Schellner, Th 16:00-19:00 (6×), Th 21.10. 16:00-17:30, Th 02.12. 15:00-18:00, Th 09.12. 17:00-20:00, We 15.12. 12:30-14:00
Gaunersdorfer, Th 11:00-14:00 (13×), We 24.11. 11:00-13:20, We 11:00-14:00 (2×)
Grasslober, We 17:30-20:00 (4×), Mo 24.01. 17:30-20:00
Gr. 1 [en] Birer, We 18:00-20:00 (13×), Th 18:00-20:00 (14×), Fr 12.11. 13:00-15:00, Mo 24.01. 10:00-12:30 Gr. 2 [en] Kaniovski, We 18:00-20:00 (13×), Th 18:00-20:00 (14×) Gr. 3 [en] Shelegia, Mo 11:30-13:30 (12×), Mo 14:00-15:30 (13×), Mo 08.11. 09:00-11:00, Mo 08.11. 11:30-12:30, Mo 08.11. 12:30-13:00, Mo 08.11. 14:00-14:30, Mo 08.11. 14:30-15:30, Mo 13.12. 11:00-11:30, Mo 13.12. 11:30-13:00, Mo 13.12. 13:00-13:30, We 19.01. 14:00-16:00 Gr. 4 [en] Abdullaev, Tu 10:00-11:30 (12×), Tu 11:30-13:30 (12×), Fr 28.01. 10:30-12:30 Gr. 6 [en] Zhang, Mo 16:30-18:00 (14×), Fr 13:00-15:00 (14×)
Gr. 1 [en] Holler, Th 17:00-21:00 (14×), Mo 22.11. 12:00-14:00, Mo 31.01. 10:00-12:00 Gr. 2 [en] Hrdina, We 14:00-15:30 (13×), We 18:00-20:00 (13×) Gr. 3 [en] Hrdina, We 08:30-10:00 (13×), We 11:00-12:30 (13×) Gr. 4 [en] Stehrer, Mo 16:00-20:00 (14×) Gr. 6 [en] Haefke, Fr 17:00-21:00 (13×)
Gr. 1 Weilinger, Tu 08:30-10:30 (5×), Fr 19.11. 10:30-12:30, Mo 15:00-16:00 (2×) Gr. 2 Schirk, Tu 11:00-13:00 (6×), We 27.10. 17:30-19:30, Tu 14.12. 17:00-18:00 Gr. 3 Knauder, We 14:00-16:00 (7×) Gr. 4 Schutte, Th 17:30-19:30 (5×), Th 17:00-17:30 (2×)
Gr. 1 Schirk, Tu 15:00-16:30 (7×), Mo 15:00-16:00 (2×) Gr. 2 Knauder, We 14:00-16:00 (5×) Gr. 3 Stingl, Tu 16.11. 08:00-10:00, Tu 08:30-10:00 (5×) Gr. 4 Temmel, We 18:00-20:00 (7×)
Gr. 1 Kraus, Th 09:30-11:30 (5×), Th 20.01. 09:30-10:30, Fr 12:30-13:30 (2×) Gr. 2 Gratzl, We 10:00-12:00 (6×), We 19.01. 12:00-13:00 Gr. 3 Knauder, Tu 15:00-17:00 (6×), We 19.01. 11:30-13:00 Gr. 4 Stern, We 18:00-20:00 (6×)
Gr. 1 Kraus, Th 10:00-11:30 (7×), Th 18.11. 11:30-12:30, Fr 12:30-13:30 (2×), Tu 11.01. 09:00-10:00 Gr. 2 Pröbsting, Fr 01.10. 08:45-10:00, Fr 08:45-10:15 (6×) Gr. 3 Welser, Tu 17:00-18:30 (6×) Gr. 4 Dessulemoustier-Bovekercke, We 09:00-10:30 (5×), We 20.10. 08:30-10:00, We 10.11. 08:00-09:00, We 10.11. 10:30-11:00 Gr. 5 Schweiger, Th 18:00-20:00 (9×)
Gr. 1 Lechner, Mo 17:00-20:00 (7×), Fr 26.11. 17:30-19:00, Mo 10.01. 13:00-14:30, Fr 21.01. 13:00-14:00 Gr. 2 Lechner, We 17:00-20:00 (7×)
Gr. 1 Pfister, Tu 17:00-20:00 (8×), Fr 13:30-15:00 (2×), Th 03.02. 17:00-18:00 Gr. 2 Widhalm, Th 17:00-20:00 (7×), We 24.11. 17:00-20:00
Gr. 1 Brannath, Su 10.10. 09:30-11:00, Su 10.10. 11:30-13:00, Mo 08:00-10:00 (2×), Tu 08:00-10:00 (2×), Tu 12.10. 16:00-18:00, We 13.10. 08:00-10:00, Fr 15.10. 08:00-10:00, Sa 16.10. 09:00-11:00, Su 17.10. 09:00-11:00, Tu 19.10. 16:00-17:30 Gr. 2 Brannath, Sa 09.10. 11:30-15:00, Sa 09.10. 15:30-17:00, Su 13:30-15:00 (2×), Su 10.10. 15:30-17:00, Mo 18:00-20:00 (2×), Tu 12.10. 18:00-20:00, Th 14.10. 18:30-20:00, Fr 15.10. 10:30-12:00, Sa 16.10. 11:30-13:00, Sa 16.10. 13:30-15:00, Su 17.10. 11:30-13:00, Tu 19.10. 17:30-19:00 Gr. 3 Schwab, Mo 10:00-12:00 (14×), Fr 26.11. 16:00-17:30, Fr 28.01. 17:00-18:00 Gr. 4 Schwab, Mo 13:00-15:00 (14×)
Gr. 1 Ljubic, We 10:00-12:00 (13×), Fr 15:00-17:00 (2×), Tu 15:30-17:30 (6×), Fr 17.12. 10:00-12:00, Sa 22.01. 10:00-12:00, Fr 28.01. 08:00-10:00, Mo 31.01. 15:00-17:00 Gr. 2 Ullrich, Th 12:00-14:00 (14×), Mo 16:30-18:30 (3×), Mo 13.12. 14:00-16:00, Mo 13.12. 16:00-18:00, Tu 12:00-14:00 (2×), Th 17:00-19:00 (2×) Gr. 3 Tomazic, We 16:00-18:00 (11×), Tu 23.11. 13:00-15:00, We 16:00-17:30 (2×), We 17:30-18:00 (2×), Tu 25.01. 08:00-10:00, We 26.01. 08:00-10:00 Gr. 4 Brandstetter, We 18:00-20:00 (13×)
Gr. 1 Nagel, Fr 11:30-13:00 (14×) Gr. 2 Krall, Mo 08:00-10:00 (14×), Mo 18:00-20:00 (2×) Gr. 3 Krall, Mo 10:00-12:00 (14×) Gr. 4 Krall, Mo 13:00-15:00 (14×)
Gr. 1 Nagel, Fr 08:00-10:00 (14×), Mo 11:00-13:00 (3×), Mo 14:00-15:00 (3×) Gr. 2 Nagel, Fr 10:00-11:30 (14×), Fr 12:00-15:00 (3×), Fr 10.12. 15:00-16:00, Mo 10.01. 08:00-20:00, Mo 31.01. 15:00-16:30 Gr. 3 Wassermann, We 16:00-18:30 (13×), Mo 08.11. 15:00-17:00, Mo 20.12. 10:00-12:00, Mo 10.01. 09:00-14:00, Mo 10.01. 14:00-16:00, Mo 10.01. 16:00-17:00
Gr. 1 Wessely, Th 14:00-16:00 (14×), We 01.12. 12:00-13:00, Fr 03.12. 15:00-16:00, We 26.01. 17:00-18:00, Mo 31.01. 09:00-10:00 Gr. 2 Wessely, Th 16:00-18:00 (14×) Gr. 3 Stöger, Mo 13:00-15:00 (14×) Gr. 4 Stöger, Mo 15:00-17:00 (14×) Gr. 5 Moshki, We 14:00-16:00 (13×) Gr. 6 Moshki, We 16:00-18:00 (13×) Gr. 7 Fochler, We 18:00-20:00 (13×)
Gr. 1 [en] Gauster-Filek, Th 12:30-14:00 (14×) Gr. 2 [en] Gauster-Filek, Mo 12:00-13:30 (14×) Gr. 3 [en] Gauster-Filek, Mo 14:00-15:30 (14×) Gr. 4 [en] Gauster-Filek, Tu 10:00-11:30 (12×) Gr. 5 [en] Gauster-Filek, Tu 12:30-14:00 (12×) Gr. 6 [en] Gauster-Filek, Th 10:00-11:30 (14×)
Gr. 1 [en] Fitzsimons, Tu 11:30-13:00 (9×), Sa 27.11. 10:00-13:00, Sa 27.11. 14:00-17:00 Gr. 2 [en] Fitzsimons, Tu 10:00-11:30 (10×), Sa 04.12. 10:00-13:00 Gr. 3 [en] Fitzsimons, Tu 14:00-15:30 (10×), Sa 04.12. 14:00-17:00
Gr. 1 Brandl, Fr 13:00-14:30 (14×), Fr 14.01. 14:30-16:00 Gr. 2 Pichler, We 11:30-13:00 (13×) Gr. 3 Pichler, We 16:00-17:30 (13×)
Blaschke, Tu 14:00-15:30 (13×), Th 20.01. 14:00-15:00