5.05. Bachelor Business Informatics
Karagiannis, Th 06.03. 09:00-20:00
Fill, Mo 11:30-13:00 (12×), We 28.05. 18:30-20:00
Gr. 1 Wozniak, We 05.03. 13:15-14:45, We 16:45-18:15 (7×) Gr. 2 Wozniak, We 05.03. 13:15-14:45, We 16:45-18:15 (6×), We 18.06. 18:30-20:00 Gr. 3 Wloka, We 05.03. 13:15-14:45, We 08:00-09:30 (7×) Gr. 4 Standl, We 05.03. 13:15-14:45, Th 15:00-16:30 (5×) Gr. 5 Standl, We 05.03. 13:15-14:45, Th 15:00-16:30 (5×), Th 12.06. 16:45-18:15 Gr. 6 Wozniak, We 05.03. 13:15-14:45, Th 11:30-13:00 (6×)
Gr. 1 Polaschek, Fr 09:45-12:15 (14×), Tu 11:30-14:45 (13×) Gr. 2 Wanek, Fr 09:45-12:15 (14×), Tu 11:30-14:45 (13×) Gr. 3 Wanek, Fr 09:45-12:15 (14×), Tu 18:30-21:45 (13×) Gr. 4 Dunkl, Fr 09:45-12:15 (14×), Tu 15:00-18:15 (13×) Gr. 5 Schüttengruber, Fr 09:45-12:15 (14×), Tu 08:00-11:15 (13×) Gr. 6 Kaniovskyi, Fr 09:45-12:15 (14×), Tu 15:00-18:15 (13×) Gr. 7 Beran, Fr 09:45-12:15 (14×), Tu 18:30-21:45 (13×) Gr. 8 Kabicher-Fuchs, Fr 09:45-12:15 (14×), Tu 18:30-21:45 (13×) Gr. 99 Wanek, Mo 24.02. 17:00-20:00
Reichl, Fr 08:00-09:30 (9×), Th 16:45-20:00 (8×), Th 20.03. 17:30-21:30
Gr. 1 Reichl, Fr 14.03. 08:00-09:30, Fr 11:30-12:15 (13×) Gr. 2 Reichl, Fr 14.03. 08:00-09:30, Fr 12:30-13:15 (13×) Gr. 3 Reichl, Fr 14.03. 08:00-09:30, Fr 13:30-14:15 (13×) Gr. 4 Reichl, Fr 14.03. 08:00-09:30, Fr 16:00-16:45 (13×) Gr. 5 Reichl, Fr 14.03. 08:00-09:30, Fr 17:00-17:45 (13×) Gr. 6 Reichl, Fr 14.03. 08:00-09:30, Fr 18:00-18:45 (13×) Gr. 7 Reichl, Fr 14.03. 08:00-09:30, Fr 19:00-19:45 (13×) Gr. 8 Reichl, Fr 14.03. 08:00-09:30, Fr 14:30-15:15 (13×)
Gr. 1 Zaharieva, Mo 10.03. 18:30-20:00, Mo 09:45-11:15 (13×) Gr. 2 Zaharieva, Mo 10.03. 18:30-20:00, Mo 11:30-13:00 (13×) Gr. 3 Zaharieva, Mo 10.03. 18:30-20:00, Th 15:00-16:30 (11×) Gr. 4 Bork, Mo 10.03. 18:30-20:00, Th 11:30-13:00 (11×) Gr. 5 Zaharieva, Mo 10.03. 18:30-20:00, Th 16:45-18:15 (11×) Gr. 6 Zaharieva, Mo 10.03. 18:30-20:00, Mo 16:45-18:15 (13×) Gr. 7 Zaharieva, Mo 10.03. 18:30-20:00, Mo 13:15-14:45 (13×)
Klas, Tu 13:15-14:45 (14×)
Schikuta, Th 11:30-13:00 (12×)
Schikuta, Tu 11:30-13:00 (15×)
Quirchmayr, Th 16:45-18:15 (12×), Th 12.06. 18:30-20:00
Rinderle-Ma, Mo 03.03. 13:15-14:15
Raffer, We 15:00-18:15 (13×), We 11.06. 16:45-18:15
Stehrer, Tu 13:15-14:45 (14×)
Strauß, Mo 09:45-11:15 (15×)
Strauß, Mo 11:30-13:00 (15×)
Schikuta, Tu 09:00-11:15 (13×)
Gr. 1 Polaschek, Tu 04.03. 09:00-11:15, Tu 16:45-18:15 (7×), We 25.06. 18:30-22:00, Th 26.06. 18:30-21:30, Fr 27.06. 09:45-11:15, Mo 30.06. 13:15-14:45, Tu 30.09. 18:30-22:30 Gr. 2 Polaschek, Tu 04.03. 09:00-11:15, Tu 16:45-18:15 (5×) Gr. 3 Polaschek, Tu 04.03. 09:00-11:15, Tu 16:45-18:15 (5×) Gr. 4 Polaschek, Tu 04.03. 09:00-11:15, Tu 16:45-18:15 (5×) Gr. 5 Wanek, Tu 04.03. 09:00-11:15, Tu 16:45-18:15 (5×) Gr. 6 Wanek, Tu 04.03. 09:00-11:15, Tu 16:45-18:15 (5×) Gr. 7 Wanek, Tu 04.03. 09:00-11:15, Tu 16:45-18:15 (5×) Gr. 8 Wanek, Tu 04.03. 09:00-11:15, Tu 16:45-18:15 (5×)
Gojmerac, We 08:30-11:15 (13×), Fr 28.03. 15:00-16:30, Fr 28.03. 18:30-20:00, Tu 16:45-18:15 (2×)
Gr. 1 Hotop, Tu 15:00-16:30 (14×) Gr. 2 Hotop, Tu 18:30-20:00 (14×) Gr. 3 Metzger, Tu 15:00-16:30 (14×) Gr. 4 Stezenbach, Th 08:00-09:30 (12×) Gr. 5 Stezenbach, Fr 08:00-09:30 (15×) Gr. 6 Stezenbach, Fr 09:45-11:15 (15×) Gr. 7 Metzger, Th 09:45-11:15 (12×) Gr. 8 Metzger, Tu 11:30-13:00 (14×) Gr. 9 Metzger, Th 18:30-20:00 (12×)
Dvorak, Th 18:30-20:00 (3×), Th 09:15-11:15 (8×)
Gr. 1 Benavente-Fokina, We 13:15-14:45 (14×) Gr. 2 Dvorak, We 11:30-13:00 (14×) Gr. 3 Moritsch, We 08:00-09:30 (14×) Gr. 4 Moritsch, We 11:30-13:00 (14×) Gr. 5 Dvorak, We 09:45-11:15 (14×) Gr. 6 Benavente-Fokina, We 15:00-16:30 (14×) Gr. 7 Mehofer, We 16:45-18:15 (14×) Gr. 8 Dvorak, We 18:30-20:00 (14×)
Zdun, Mo 03.03. 16:50-18:15, Mo 16:45-18:15 (13×)
Gr. 1 Zdun, Mo 03.03. 16:45-16:50, Mo 09:45-11:15 (11×) Gr. 2 Zdun, Mo 03.03. 16:45-16:50, Th 13:15-14:45 (11×) Gr. 3 Zdun, Mo 03.03. 16:45-16:50, Fr 13:15-14:45 (11×) Gr. 4 Zdun, Mo 03.03. 16:45-16:50, Fr 15:00-16:30 (11×) Gr. 5 Zdun, Mo 03.03. 16:45-16:50, Fr 13:15-14:45 (11×) Gr. 6 Zdun, Mo 03.03. 16:45-18:15, We 13:15-14:45 (10×)
Fröschl, Th 15:00-16:30 (12×)
Gr. 1 Möller, We 09:45-13:00 (14×), Fr 14.03. 16:45-19:45 Gr. 2 Möller, Mo 13:15-16:30 (15×) Gr. 3 Möller, Fr 16:45-19:45 (15×)
Cenker, Mo 15:00-16:30 (13×)
Gr. 1 Wahl, Mo 03.03. 09:45-11:15, Mo 08:00-09:30 (14×) Gr. 2 Wahl, Mo 09:45-11:15 (15×) Gr. 3 Wahl, Mo 03.03. 09:45-11:15, Sa 09:00-14:00 (14×) Gr. 4 Turner, Mo 09:45-11:15 (14×), We 30.04. 15:00-16:30 Gr. 5 Slavova, Mo 08:00-09:30 (15×) Gr. 7 Klausner, Sa 10:00-15:00 (3×)
Gr. 1 Winiwarter, Fr 13:15-14:45 (15×) Gr. 2 Winiwarter, Th 11:30-13:00 (12×) Gr. 3 Winiwarter, Th 13:15-14:45 (12×) Gr. 4 Winiwarter, Fr 11:30-13:00 (15×) Gr. 5 Thorstensen, Fr 16:45-18:15 (15×) Gr. 6 Thorstensen, Fr 08:00-09:30 (15×) Gr. 7 Slavova, Th 13:15-14:45 (12×)
Cenker, Mo 13:15-14:45 (13×)
Hudec, Tu 18:30-20:00 (13×)
Gr. 1 Winiwarter, Tu 11:30-13:00 (14×) Gr. 2 Wloka, Tu 08:00-09:30 (14×) Gr. 3 Wloka, Tu 09:45-11:15 (14×) Gr. 4 Slavova, We 08:00-09:30 (14×) Gr. 5 Wloka, We 09:45-11:15 (14×)
Motschnig, Tu 16:45-20:00 (14×), Fr 14.03. 13:15-20:00, Sa 15.03. 10:00-18:00