5.01. Bachelor Computer Science (A 033 521)
Grossmann, Fr 08.10. 09:00-12:30
Gr. 1 Kabicher-Fuchs, Fr 08.10. 16:30-18:15, We 15:45-17:30 (6×) Gr. 2 Kabicher-Fuchs, Fr 08.10. 16:30-18:15, We 15:45-17:30 (6×) Gr. 3 Wloka, Fr 08.10. 16:30-18:15, Tu 09:30-10:15 (11×) Gr. 4 Wloka, Fr 08.10. 16:30-18:15, Tu 10:15-11:00 (11×) Gr. 5 Leitner, Fr 08.10. 16:30-18:15, Tu 13:30-15:15 (5×), Tu 18.01. 12:00-15:30 Gr. 6 Leitner, Fr 08.10. 16:30-18:15, Tu 13:30-15:15 (5×), Tu 18.01. 12:00-15:30 Gr. 7 Standl, Fr 08.10. 16:30-18:15, Th 18:30-20:00 (6×)
Gr. 1 Klas, Mo 14:30-16:00 (13×) Gr. 2 Klas, Th 11:00-12:30 (13×)
Gr. 1 Polaschek, Fr 08.10. 14:00-16:00, Tu 09:30-12:30 (11×), Fr 11:30-12:15 (13×), Th 28.10. 09:30-12:30 Gr. 2 Polaschek, Fr 08.10. 14:00-16:00, Tu 12:30-15:30 (11×), Fr 11:30-12:15 (13×), Th 28.10. 12:30-15:30 Gr. 3 Wanek, Fr 08.10. 14:00-16:00, Tu 18:30-21:30 (11×), Fr 11:30-12:15 (13×), Th 28.10. 18:30-21:30 Gr. 4 Wanek, Fr 08.10. 14:00-16:00, Mo 09:30-12:30 (13×), Fr 11:30-12:15 (13×) Gr. 5 Derntl, Fr 08.10. 14:00-16:00, Mo 15:30-18:30 (13×), Fr 11:30-12:15 (13×) Gr. 6 Wöhrer, Fr 08.10. 14:00-16:00, Tu 15:30-18:30 (11×), Fr 11:30-12:15 (13×), Th 28.10. 15:30-18:30 Gr. 7 Wanek, Fr 08.10. 14:00-16:00, Mo 12:30-15:30 (13×), Fr 11:30-12:15 (13×) Gr. 8 Jorns, Fr 08.10. 14:00-16:00, Mo 18:30-21:30 (13×), Fr 11:30-12:15 (13×) Gr. 99 Wanek, Fr 08.10. 14:00-16:00, We 20.10. 18:00-20:00
Wanek, Fr 08.10. 14:00-16:00, Fr 12:15-13:00 (13×)
Treutner, We 13:30-15:45 (12×), We 02.02. 12:15-14:45
Gr. 1 Hess, We 13.10. 13:30-15:45, Mo 09:00-09:45 (12×) Gr. 2 Hess, We 13.10. 13:30-15:45, Mo 10:00-10:45 (12×) Gr. 3 Hess, We 13.10. 13:30-15:45, Mo 13:00-13:45 (12×) Gr. 4 Weidlich, We 13.10. 13:30-15:45, Mo 14:00-14:45 (12×) Gr. 5 Weidlich, We 13.10. 13:30-15:45, Mo 17:00-17:45 (12×) Gr. 6 Treutner, We 13.10. 13:30-15:45, Mo 17:50-18:35 (12×) Gr. 7 Weidlich, We 13.10. 13:30-15:45, Mo 15:00-15:45 (12×) Gr. 8 Weidlich, We 13.10. 13:30-15:45, Mo 11:00-11:45 (12×) Gr. 9 Ilger, We 13.10. 13:30-15:45, Mo 18:40-19:25 (12×)
Cenker, Mo 10:45-12:30 (12×)
Gr. 1 Winiwarter, Th 12:30-14:00 (13×) Gr. 2 Winiwarter, Fr 13:30-15:00 (13×) Gr. 4 Wahl, We 09:00-11:00 (10×) Gr. 5 Cenker, Mo 13:00-14:30 (13×) Gr. 6 Winiwarter, Fr 15:00-16:30 (13×)
Schikuta, Tu 14:00-16:00 (12×)
Gr. 1 Schikuta, Tu 05.10. 14:00-16:00, We 11:00-12:30 (13×) Gr. 2 Schikuta, Tu 05.10. 14:00-16:00, We 12:30-14:00 (13×) Gr. 3 Beran, Tu 05.10. 14:00-16:00, We 08:00-09:30 (13×) Gr. 4 Beran, Tu 05.10. 14:00-16:00, We 09:30-11:00 (13×) Gr. 5 Schüttengruber, Tu 05.10. 14:00-16:00, We 15:30-17:00 (13×)
Benkner, Tu 16:00-17:30 (12×)
Gr. 1 Benkner, Tu 17:30-19:00 (12×) Gr. 2 Köhler, Tu 09:30-11:00 (12×) Gr. 3 Köhler, Tu 11:00-12:30 (12×) Gr. 4 Mehofer, We 13:30-15:00 (13×)
Zdun, Tu 12:30-14:00 (12×)
Gr. 1 Zdun, Mo 13:00-15:00 (4×) Gr. 3 Pitner, Fr 14:30-16:30 (4×) Gr. 4 Pitner, Fr 12:30-14:30 (4×)
Gr. 1 Motschnig, Mo 16:00-19:30 (7×) Gr. 2 Motschnig, Mo 16:00-19:30 (6×) Gr. 3 Spiegl, Fr 16:30-20:00 (6×) Gr. 4 Spiegl, Fr 16:30-20:00 (7×)
Gr. 1 Schauer, We 10:30-12:00 (12×) Gr. 2 Schauer, We 12:00-13:30 (12×) Gr. 3 Betz, We 19:30-21:00 (12×) Gr. 4 Fröschl, Fr 09:45-11:15 (13×)
Uchida, We 13.10. 16:00-17:00, Mo 15:00-16:30 (9×), Mo 13:00-14:30 (2×), Mo 31.01. 14:30-15:55
Gr. 1 Uchida, We 06.10. 16:00-17:30, We 14:00-15:30 (12×) Gr. 2 Uchida, We 06.10. 16:00-17:30, We 17:30-19:00 (12×) Gr. 3 Wloka, We 06.10. 16:00-17:30, We 14:00-15:30 (12×) Gr. 4 Klausner, We 06.10. 16:00-17:30, We 15:30-17:30 (12×)
Cenker, Mo 17:30-20:00 (13×)
Gr. 1 Grossmann, Mo 09:30-11:00 (14×) Gr. 2 Winiwarter, Tu 11:00-12:30 (12×) Gr. 4 Ledl, Tu 18:00-19:30 (12×)
Gr. 1 Gansterer, Tu 12.10. 17:30-20:00, Mo 08:30-10:30 (11×) Gr. 2 Hummel, Tu 17:30-20:00 (11×) Gr. 3 Quirchmayr, Tu 12.10. 17:30-20:00, Fr 11:00-12:30 (12×)
Gr. 1 Quirchmayr, Tu 13:00-14:30 (12×) Gr. 2 Quirchmayr, Th 18:30-20:00 (14×)
Tutschku, We 17:30-19:00 (13×)
Gr. 1 Metzger, We 06.10. 17:30-19:00 Gr. 2 Stezenbach, We 06.10. 17:30-19:00
Gr. 1 Burkart, Mo 17:30-19:00 (13×) Gr. 2 Burkart, Mo 20:10-21:30 (12×) Gr. 5 Burkart, Th 16:00-17:30 (12×) Gr. 13 Burkart, Tu 08:00-09:30 (10×) Gr. 14 Burkart, Th 08:00-09:30 (12×) Gr. 17 Burkart, We 15:30-17:00 (11×) Gr. 18 Burkart, Fr 18:30-20:00 (12×) Gr. 19 Burkart, Fr 20:00-21:30 (12×) Gr. 20 Burkart, Th 09:30-12:30 (6×) Gr. 21 Burkart, Th 09:30-12:30 (6×) Gr. 22 Burkart, Th 14:00-17:00 (6×) Gr. 23 Burkart, Th 14:00-17:00 (6×) Gr. 24 Burkart, Th 17:00-20:00 (6×) Gr. 25 Burkart, Th 17:00-20:00 (6×) Gr. 28 Burkart, Mo 12:00-15:00 (6×) Gr. 29 Burkart, Mo 12:00-15:00 (7×) Gr. 30 Burkart, Tu 08:30-10:00 (10×) Gr. 31 Burkart, Tu 20:00-21:30 (10×) Gr. 36 Burkart, Tu 11:30-13:00 (10×) Gr. 37 Burkart, Sa 10:00-13:00 (4×), Sa 13.11. 10:00-17:00 Gr. 40 Burkart, Th 11:00-14:00 (6×) Gr. 41 Burkart, Th 11:00-14:00 (6×) Gr. 43 Burkart, We 09:00-13:00 (2×), We 09:00-15:00 (2×) Gr. 44 Burkart, We 09:00-13:00 (2×), We 01.12. 08:00-14:00, Tu 18.01. 08:00-14:00 Gr. 45 Burkart, We 13:30-15:00 (11×) Gr. 47 Burkart, We 18:30-21:30 (6×) Gr. 54 Burkart, Mo 09:00-10:30 (12×) Gr. 57 Burkart, We 14:30-16:00 (11×) Gr. 58 Burkart, Fr 17:00-18:30 (12×) Gr. 59 Burkart, Tu 19:30-21:00 (10×) Gr. 60 Burkart, Th 20:00-21:30 (12×) Gr. 61 Burkart, Fr 16:00-17:30 (12×) Gr. 62 Burkart, Fr 09:30-12:30 (3×), Su 07.11. 10:00-17:00 Gr. 63 Burkart, Fr 09:30-12:30 (4×), Su 05.12. 10:00-17:00
Popitsch, Th 07.10. 17:30-18:30
Tutschku, We 11:00-13:00 (13×)
Gr. 1 Rafetseder, Tu 08:30-10:00 (12×)
Gr. 1 Bobrowsky, Tu 14:30-16:00 (11×) Gr. 3 Lauth, Sa 10:00-16:00 (2×), Su 10:00-16:00 (2×) Gr. 4 Bauer, We 14:00-17:00 (6×)
Götzenbrucker, We 13:00-16:00 (5×)
Korn, Mo 08:00-09:30 (12×)
Bauer, We 16:00-17:30 (11×)
Gottschlich, Mo 14:30-16:00 (12×)